Programma

  • Datum Wedstrijd
  • wo 13 nov om 19:00 u VV Opende JO11-1 - FC Burgum JO11-2
  • za 16 nov om 09:00 u Opende JO12-1G - Buitenpost JO12-2
  • za 16 nov om 09:00 u SJO Broekster Walden JO9-2 - VV OPende JO9-2
  • za 16 nov om 09:00 u Tijnje JO7-2 - VV Opende JO7-1
  • za 16 nov om 09:20 u VV Opende JO7-1 - Twijzel SC JO7-1G
  • za 16 nov om 10:00 u Be Quick D JO10-2 - Opende JO10-1
  • za 16 nov om 10:00 u Drachtster Boys JO7-2 - VV Opende JO7-1
  • za 16 nov om 10:20 u VV Opende JO7-1 - Harkemase Boys JO7-1
  • za 16 nov om 10:30 u Drachten JO17-2 - VV Opende JO17-1
  • za 16 nov om 10:30 u VV Opende JO13-1 - Drachtster Boys JO13-2
  • za 16 nov om 10:30 u VV Opende JO11-1 - Veenwouden SC JO11-1G
  • za 16 nov om 10:30 u VV Opende JO9-1 - ODV JO9-1
  • za 16 nov om 12:00 u Rottevalle 2 - VV Opende 2
  • za 16 nov om 12:30 u VV Opende JO19-1 - Zwaagwesteinde JO19-2
  • za 16 nov om 12:30 u Opende JO15-1G - FC Birdaard JO15-1
  • za 16 nov om 14:30 u VV Opende 3 - ASC 3
  • za 16 nov om 14:30 u VV Opende VR1 - Marum VR1
  • wo 20 nov om 19:30 u Zwaagwesteinde 4 - VV Opende 3
  • do 21 nov om 19:00 u VV Opende JO13-1 - Buitenpost JO13-2
  • za 23 nov om 09:00 u SJO Feanstars JO19-2 - VV Opende JO19-1
  • za 23 nov om 09:00 u VV Opende JO13-1 - Grijpskerk JO13-1
  • za 23 nov om 09:00 u Opende JO12-1G - Dokkum JO12-1
  • za 23 nov om 09:00 u Kollum JO11-1 - VV Opende JO11-1
  • za 23 nov om 09:00 u VV Opende JO7-1 - Harkemase Boys JO7-1
  • za 23 nov om 09:15 u Gorredijk JO9-1 - VV Opende JO9-1
  • za 23 nov om 09:20 u Drachtster Boys JO7-2 - VV Opende JO7-1
  • za 23 nov om 09:40 u VV Opende JO7-1 - Tijnje JO7-2
  • za 23 nov om 10:20 u Twijzel SC JO7-1G - VV Opende JO7-1
  • za 23 nov om 10:35 u SC Veenwouden JO15-1 - Opende JO15-1G
  • za 23 nov om 11:00 u VV Opende JO17-1 - Drachtster Boys JO17-3
  • za 23 nov om 11:00 u Opende JO10-1 - Ropta Boys JO10-1
  • za 23 nov om 11:00 u VV OPende JO9-2 - Ropta Boys JO9-3
  • za 23 nov om 12:30 u ST ONT/Rottevalle VR1 - VV Opende VR1
  • za 23 nov om 13:00 u VV Opende 2 - Marum 4
  • za 23 nov om 14:30 u Oostergo 1 - VV Opende 1
  • za 23 nov om 14:30 u Friese Boys 4 - VV Opende 3
  • za 30 nov om 09:00 u VV Opende JO19-1 - Friese Boys JO19-1
  • za 30 nov om 09:00 u Zwaagwesteinde JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • za 30 nov om 09:00 u Opende JO12-1G - VCR JO12-1G
  • za 30 nov om 09:00 u Wykels Hallum JO10-1 - Opende JO10-1
  • za 30 nov om 09:00 u RWF JO9-2G - VV OPende JO9-2
  • za 30 nov om 09:05 u VV Opende JO9-1 - ONT JO9-1
  • za 30 nov om 09:30 u VV Opende JO7-1 - Drachtster Boys JO7-2
  • za 30 nov om 09:50 u Tijnje JO7-2 - VV Opende JO7-1
  • za 30 nov om 10:10 u VV Opende JO7-1 - Harkemase Boys JO7-1
  • za 30 nov om 10:30 u Friese Boys JO17-1 - VV Opende JO17-1
  • za 30 nov om 10:50 u Twijzel SC JO7-1G - VV Opende JO7-1
  • za 30 nov om 11:00 u Opende JO15-1G - Blauw Wit '34 JO15-3
  • za 30 nov om 11:00 u VV Opende JO11-1 - ASC JO11-1
  • za 30 nov om 12:30 u Buitenpost VR1 - VV Opende VR1
  • za 30 nov om 13:00 u VV Opende 2 - Drachtster Boys 5
  • za 30 nov om 14:00 u De Monnik 1 - VV Opende 3
  • za 30 nov om 14:30 u VV Opende 1 - Dokkum 1