Programma

  • Datum Wedstrijd
  • za 29 feb om 08:55 u VV Opende JO17-1 - Blauw Wit '34 JO17-3
  • za 29 feb om 09:00 u VV Opende JO11-1 - GSVV JO11-1G
  • za 29 feb om 09:00 u RWF JO9-1 - VV Opende JO9-1
  • za 29 feb om 09:00 u VV OPende JO9-2 - ONT JO9-3
  • za 29 feb om 09:00 u VV Opende JO7-1 - Drachtster Boys JO7-1
  • za 29 feb om 09:20 u VV Opende JO7-1 - Twijzel SC JO7-1G
  • za 29 feb om 09:40 u ODV JO7-1G - VV Opende JO7-1
  • za 29 feb om 10:15 u SJO Stellingwerven JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • za 29 feb om 10:15 u ONT JO10-3 - Opende JO10-1
  • za 29 feb om 11:00 u VV Opende JO19-1 - ST Ternaard/Holwerd JO19-1
  • za 29 feb om 11:00 u Opende JO15-1G - Niekerk JO15-1
  • za 29 feb om 12:30 u Be Quick D VR2 - VV Opende VR1
  • za 29 feb om 14:00 u VV Opende 2 - Rottevalle 2
  • za 29 feb om 14:30 u GSVV 1 - VV Opende 1
  • za 29 feb om 14:30 u VIOD 3 - VV Opende 3
  • za 07 mrt om 09:00 u ST Ternaard/Holwerd JO17-1 - VV Opende JO17-1
  • za 07 mrt om 09:00 u Wilper Boys De JO15-1G - Opende JO15-1G
  • za 07 mrt om 09:00 u Opende JO10-1 - SJO J.V. Oostenburg JO10-1
  • za 07 mrt om 09:00 u VV Opende JO9-1 - Bakkeveen JO9-1
  • za 07 mrt om 09:00 u Drachten JO9-1 - VV OPende JO9-2
  • za 07 mrt om 09:00 u Drachtster Boys JO7-1 - VV Opende JO7-1
  • za 07 mrt om 09:20 u VV Opende JO7-1 - Twijzel SC JO7-1G
  • za 07 mrt om 09:40 u VV Opende JO7-1 - ODV JO7-1G
  • za 07 mrt om 10:30 u Opende JO12-1G - De Sweach JO12-2
  • za 07 mrt om 11:00 u VV Opende JO13-1 - Drachten JO13-1
  • za 07 mrt om 11:00 u SJO Feanstars JO11-2 - VV Opende JO11-1
  • za 07 mrt om 12:30 u VV Opende 3 - Zwaagwesteinde 4
  • za 07 mrt om 14:30 u VV Opende 1 - Friese Boys 1
  • za 07 mrt om 14:30 u Fc. Grootegast JO19-1 - VV Opende JO19-1
  • za 07 mrt om 14:30 u VV Opende VR1 - Oranje Nassau VR3
  • za 07 mrt om 15:00 u Buitenpost 4 - VV Opende 2
  • za 14 mrt om 09:00 u VV Opende JO9-1 - Oerterp JO9-1
  • za 14 mrt om 09:00 u VV OPende JO9-2 - Drogeham JO9-1
  • za 14 mrt om 09:00 u VV Opende JO17-1 - Drachtster Boys JO17-3
  • za 14 mrt om 09:00 u SJO J.V. Oostenburg JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • za 14 mrt om 09:00 u Zuidhorn JO12-2 - Opende JO12-1G
  • za 14 mrt om 10:15 u Noordbergum JO15-1 - Opende JO15-1G
  • za 14 mrt om 11:00 u SJO Feanstars JO10-2 - Opende JO10-1
  • za 14 mrt om 11:00 u VV Opende JO19-1 - Be Quick D JO19-2
  • za 14 mrt om 11:00 u VV Opende JO11-1 - Fc. Grootegast JO11-2
  • za 14 mrt om 13:30 u VV Opende JO7-1 - ODV JO7-1G
  • za 14 mrt om 13:50 u VV Opende JO7-1 - Twijzel SC JO7-1G
  • za 14 mrt om 14:00 u VV Opende 3 - Friese Boys 4
  • za 14 mrt om 14:10 u Drachtster Boys JO7-1 - VV Opende JO7-1
  • za 14 mrt om 14:30 u VV Opende VR1 - ST ONT/Rottevalle VR1
  • za 14 mrt om 14:30 u VIOD 1 - VV Opende 1
  • za 14 mrt om 14:30 u Marum 4 - VV Opende 2